Opinie

Każda opinia na temat naszego serwisu jest dla nas szalenie ważna. Po wizycie serwisanta pozostaw swój komentarz i daj znać innym czy warto.

Comments

 • PC pracował dla mnie w miarę normalnie i po doradzeniu mi co i jak trzeba wykonać aby praca na PC odbywała się na miarę współczesności wykonałem doradzone i polecone mi wskazówki. Trawiłem temat dość długo. Po modernizacji wykonanej przez usługo dawcę „infoTech” wg jego zaleceń czuję współczesność przy pracy na PC. Terminowość, dokładność wykonania i dostępność cenowa wykonanych usług to dla mnie miłe zaskoczenie. Wszystkim znajomym polecam „infoTech.

 • Punktualność,kontakt,wykonanie usługi,cena na najwyższym poziomie.
  W Polsce trudno znaleźć tak solidne i profesjonalne podejście.
  Polecam i będę polecał każdemu kto potrzebuje profesjonalnego podejścia.
  Na możliwych 5 gwizdek daje 6 .

 • Polecam .Przede wszystkim szybko, z dojazdem do Klienta oraz podejściem pełnym profesjonalizmu 🙂 zapewne jeśli wystąpią jakieś problemy zgłoszę się właśnie tutaj 🙂

 • Jestem bardzo zadowolona , bardzo dokładnie – profesjonalnie bez naciągania i tanio . Osobiscie polecam z czystym sumieniem .

 • Wyszukiwałem w internecie i z niedowierzaniem czekałem, a sprawdzałem różne oferty. Przyjechał!?!?. Punktualność jak w zegarku. Najnormalniejszy kontakt, miła obsługa, konkretne i profesjonalne podejście do przygotowanych tematów a było ich sporo. Polecam, takich profesjonalistów przy wykonaniu usługi dzisiaj szukać ze świecą.

 • Punktualność , dostosowanie się do czasu klienta , pełny profesjonalizm i konkurencyjne ceny to plusy które zadowolą każdego dlatego polecam wszystkim zainteresowanym .

 • Dokładnie, tanio , punktualnie ,bardzo miła obsługa. Dla klienta zrobią wszystko co możliwe, polecam z czystym sumieniem!!!!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *